Home Page

Ulsiin avarga bag shalgaruulakh temtseen 2017

2017-12-07/2017-12-07
Arbiter: Baterdene Chimeddorj


Results' table


SNo.TeamLocalR1R2R3R4R5R6R7R8Place
1Almaaz00024678105
2Altan-Urug0024681012121
3Altan titem02333568106
4Altankhuu01345779113
5Altankhuu 201135555712
6Guravt mainin0013579997
7Enerel-Muruudul02444468810
8Oyunii onis02222468811
9Khasu megastars 102356679114
10Kasu megastars 20011357798
11Khiimori khulug0135667799
12Khonkh01133333315
13Champion02456889112
14Enerel00222246613
15Enerel-102224444414

ChessArbiter Pro draughts (v.3.53) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0112 Owner: Baterdene Chimeddorj