Home Page

Ulsiin avarga bag shalgaruulakh Blits temtseen 2017

2017-12-07/2017-12-07
Arbiter: Baterdene Chimeddorj


Results' table


SNo.TeamLocalR1R2R3R4R5R6R7R8Place
1Altan-Urug0246681011132
2Altan titem00024557711
3Altankhuu01133357710
4Guravt mainin013577911131
5Enerel-Muruudul0023555687
6Oyunii onis0223577995
7Kasu megastars 20223356689
8Khiimori khulug0024456688
9Champion02444689114
10Enerel01111134413
11Almaaz0134666886
12Khasu-megarstars-10244681010123
13Khonkh00000000014
14Altankhuu-200002444412

ChessArbiter Pro draughts (v.3.53) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0112 Owner: Baterdene Chimeddorj